Regulamin

Regulamin RZECZ ŚWIĘTA
1. Piszemy jako LUDZIE dla LUDZI. Nie jako poeci, artyści. Nasza treść nas wyraża, ale musimy pamiętać o odbiorcach.
2. Tylko i wyłącznie konstruktywna krytyka. Polega ona na bardzo prostym działaniu. Mówimy czy nam się podoba, wymieniamy to, co WG NAS jest złe, a co dobre i uzasadniamy. Nie toleruję chamstwa, prostactwa i wszystkiego co się wiąże z wywyższaniem się. Takiej osobie automatycznie pokazuję drzwi.
3. Granice nie są po to, by je łamać. W życiu i nie w tej grupie. Tutaj mamy klasę i wszystko co się z tym wiąże. Proszę, nie poruszajcie w krytycznej mierze filozofii, religii, polityki. Delikatne tematy to delikatne tematy.
4. Piszemy o czym tylko chcemy z wyjątkami, wytyczonymi w poprzednim punkcie.
5. Szanujemy pracę innych, a także swoją.
6. Jeżeli dopatrzymy się jakiś zaniedbań typu ą ,ę ,ł to nie krzyczymy jak stadko pawianów, a tylko delikatnie poprawiamy. Autorzy na pewno będą wam wdzięczni.
7. Kochamy siebie nawzajem. Dobra, żartuję. Szanujemy się jak profesjonaliści. Jestem za wymianą zdań, byleby w dobrym guście.
8. Nie wyceniamy siebie jak towaru. Ja kosztuję 10, 20 złotego, a ty tylko 5. Jakoś to nie w smak, bo nikt nie jest importowanym, tudzież eksportowanym towarem. Jak jesteś lepszy-gratuluję, jak wydasz tomik, to ci jeszcze bardziej pogratulujemy.
9. Wierzymy w swoje umiejętności, dbamy o nie, praktykujemy polską poezję. Możemy dodawać posty o tematyce warsztatowej, dotyczącej poezji. Mile widziane są także ciekawe notki, dotyczące naszej sztuki. Pokazujemy, co mamy za pazurami.
10. Dobrze się bawimy, tworząc coś więcej niż sztukę. Tworzymy naszą rzeczywistość. !

3 komentarze:

 1. Brawo dla tego, kto napisał ten regulamin, bo pisał z sensem i widać, że wiedział, o czym pisze.

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki skarbie, kłaniam się :D

  koordynatorka.
  caligo.

  OdpowiedzUsuń
 3. https://www.facebook.com/pages/Upad%C5%82y-Anio%C5%82/181721838685118

  https://www.facebook.com/groups/1436418563241376/

  jeśli ktoś ma ochotę by zobaczyć strony zapraszam

  OdpowiedzUsuń